Jak w tym roku nasi uczniowie przywitali wionę? Nie przebieraniem, nie topieniem marzanny, ani nawet nie wagarami. Tym razem zorganizowali Dzień Gier Planszowych. I młodsi i starsi rozłożyli w klasach swoje ulubione gry i zaczęli rozgrywki, które tak ich pochłonęły, że w szkole było cicho jak mało kiedy.

Klasy ósme postawiły sobie poprzeczkę wyżej i zorganizowały Wiosenny Turniej Szachowy. Na tym nie poprzestali, bo rozegrali również turniej pokerowy. Najlepszą pokerzystką została Pola z klasy 8a, a najlepszym szachistą Stanisław również z klasy 8a.

Natomiast nasi najmłodsi uczniowie nie tylko grali w planszówki. Zawsze pełni energii powitali wiosnę radosnymi, wspólnymi tańcami.

Ten szczególny dzień umiliła nam dodatkowo klasa 6a, która zorganizowała kiermasz słodkości, włączając się do akcji wsparcia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla zwierząt.

Wszystkim bardzo spodobało się takie powitanie wiosny. Może stanie się naszą szkolną tradycją?