Andrzejki to tradycyjny wieczór wróżb. A tradycje nie zanikają, jeśli przekazywane są z pokolenia na pokolenie. We wtorek 30 listopada nasze starsze uczennice zamieniły się we wróżki. Wyposażone w tradycyjne narzędzia jak papier, łupiny orzechów czy miska z wodą otworzyły swój salon dla młodszych uczniów i uczennic. Do wróżek ustawiły się kolejki panien i kawalerów ciekawych swojej przyszłości.

Drobne gesty, miłe słowo potrafią poprawić nastrój, dodać słońca pochmurnym dniom. Chcieliśmy zwrócić uczniom uwagę na ich moc. Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowiem, który ochodzony jest 21 listopada, udostępniliśmu uczniom miejsce, by mogli dzielić się pozdrowieniami i miłymi słowami. Uśmiechajmy się do siebie, życzmy sobie miłego dnia, otoczmy się życzliwością nie tylko od święta.