Od 1 września 2020 r. wprowadzony został system e-stołówka. W związku z tym uczeń otrzymał identyfikator zbliżeniowy na którym jest zakodowana opłata za obiady na bieżący miesiąc. Opłaty muszą być wniesione do 10 dnia każdego miesiąca, jej brak uniemożliwi wydanie dziecku obiadu.

Duplikat karty e-stołówka

Aby otrzymać duplikat karty e-stołówka, należy wpłacić na konto Rady Rodziców (nr konta na stronie internetowej szkoły) 2,46 zł i z potwierdzeniem wpłaty zgłosić się na stołówkę.

W tytule przelewu należy wpisać:

Duplikat karty e-stołówka Imię Nazwisko i nr dziecka

Abonament za miesiąc październik 2021r. :

Koszt: 20 x 6,50 zł = 130,00 zł

Dzień 14 października 2021 r. jest dniem bez obiadu.

Opłaty prosimy wnosić na konto:

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

do 10 dnia każdego miesiąca.

W tytule płatności należy podać imię i nazwisko ucznia oraz numer.

Odliczenia za poprzedni miesiąc można dokonywać tylko i wyłącznie po uprzednim zgłoszeniu nieobecności dziecka na obiedzie.

Nieobecność dziecka na obiedzie zgłaszamy najpoźniej w danym dniu do godziny 900 mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Karta zgłoszenia dziecka na obiady w stołówce szkolnej Ikona dokumentu pdf

Oznaczenia alergenów występujących w posiłkach Ikona dokumentu pdf

jadlospis

Obiady wydawane są według następującego harmonogramu