14 października w naszej szkole odbyło się ślubowanie klas pierwszych. Uroczystość rozpoczęła się od części artystycznej, w której uczniowie zaśpiewali piosenki oraz zaprezentowali wiersze.

Po występach nastąpiło uroczyste pasowanie na uczniów przez Panią Dyrektor i wręczenie tarcz naszej szkoły.

Po zakończeniu uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal na poczęstunek. Radości nie było końca. Tym samym w naszej szkole oficjalnie przywitaliśmy naszych pierwszaków.

24 września klasy I-III wyjechały na wycieczkę do Gospodarstwa Agroturystycznego Stajnia "U Kowala" w Nieborowie.

Dla uczniów zostały przygotowane niesamowite atrakcje:

• Karmienie Koni,
  • Przejażdżki konne,
  • Strzelanie z łuku,
  • Przejażdżki wagonikami,
  • 2 dmuchańce,
  • Przejazd wozem po Puszczy Bolimowskiej.

Po wyczerpującym dniu dzieci posiliły się pysznym, domowym obiadem, a następnie wszyscy szczęśliwie wrócili do domów.

W 2021 roku obchody Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania przypadły na 29 września 📖📚📕

W tym dniu w klasie 2c gościliśmy wyjątkową osobę, tatę naszej koleżanki Meli.

Tata Meli jest pisarzem. Opowiadał nam jak pisze się książkę, co trzeba zrobić żeby ją wydać.

Książki to jedno z najlepszych źródeł wiedzy dla dzieci, do tego rozwijają wyobraźnię, pamięć, poszerzają słownictwo i znajomość gramatyki oraz przede wszystkim pozwalają przeżywać wspaniałe emocje.

Bardzo dziękujemy tacie Meli za poświęcony nam czas i propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka odgrywają kropki? Za tym słowem kryje się coś więcej… Międzynarodowy Dzień Kropki, to popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tego dnia uczniowie i nauczyciele na całym świecie, organizują wiele ciekawych zabaw, które pomagają dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony oraz pobudzać wyobraźnię. W wielu szkołach powstają wyjątkowe kropkowe dzieła sztuki. Tak było również u nas. Na Dzień Kropki postawiliśmy na... kropki 😊. Uczniowie naszej szkoły każdego dnia wykazują się niezwykłą kreatywnością nie tylko 15 września 😊.

Miło nam poinformować, że bierzemy udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Świetliczaki na tropie" oraz Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Emocja"

plakat swietliczaki na tropie 2021 2022 plakat emocja 2021 2022