Nie wszyscy oczekują świąt z radością. Samotność, bieda, nieszczęścia, choroby, niepełnosprawność nie pozwalają cieszyć się Świętami Bożego Narodzenia. Fundacja Szlachetna Paczka od 18 lat pomaga ludziom w jakiś sposób wykluczonym. W tym roku wolontariusze fundacji przygotowali szlachetne paczki dla 14 500 rodzin. Wśród nich jest jedna nasza szkolna paczka.

Aby zebrać pieniądze, samorząd szkolny dwukrotnie zorganizował kiermasz ciast. Jak zwykle uczniowie i rodzice nie zawiedli. Upiekli ciasta, przywieźli do szkoły. Ze sprzedaży słodkości i ozdób świątecznych wykonanych przez uczniów zebraliśmy ok. 2200 zł. Za te pieniądze zostały zakupione środki czystości, artykuły spożywcze i inne potrzebne naszej rodzinie rzeczy. Wszystko zostało pięknie zapakowane i przekazane.

Mamy nadzieję, że dzięki szlachetnej paczce święta naszej rodziny będą radośniejsze.