26 czerwca 2020 roku zakończyliśmy rok szkolny. Nie było pocztu sztandarowego, śpiewania hymnu, przedstawienia, uciszania uczniów w sali gimnastycznej, kwiatów, życzeń. Zakończenie było tak dziwne, jak cały ten rok. Uczniowie klas ósmych stali w odległości 2 m od siebie, w maseczkach, w ciszy podchodzili pojedynczo do wychowawcy i odbierali, z zachowaniem dystansu społecznego, świadectwa. Z drugiej strony nauczyciele, również w maseczkach machali uczniom na pożegnanie i bili im brawo.

Uczniowie klas I - VII odbierali świadectwa z rąk wychowawców uzbrojonych w maseczki i rękawiczki. Wszystko odbywało się na boisku szkolnym. Przy wejściu  obowiązkowa dezynfekcja rąk, maseczka na twarzy, poruszanie się wyznaczoną trasą do stolika przy którym czekał wychowawca.

I już, to koniec, to wszystko.