zakonczenie roku szkolnego

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

✅Klasa 8 - godz. 9.00 - sala gimnastyczna

✅Klasy 5 - godz 10.30 - Jeżeli pogoda dopisze na boisku szkolnym, jeżeli nie: 5a (korytarz dolny, wejście od ulicy Toeplitza), 5b (sala gimnastyczna, wejście od ul.Filareckiej).

✅Klasy 6 i 7 - godz.11.30- jeżeli pogoda dopisze na boisku szkolnym, jeżeli nie: 6a (korytarz górny, wejście od ulicy Toeplitza), 7a (korytarz dolny, wejście od ulicy Filareckiej), 7b (sala gimnastyczna, wejście od ulicy Filareckiej).

✅Klasy 1 - godz. 12.15 - Jeżeli pogoda dopisze na boisku szkolnym, jeśli nie: 1a (korytarz dolny, wejście od ulicy Toeplitza), 1b (sala gimnastyczna, wejście od ulicy Filareckiej).

✅Klasy 2 i 3 - 13.00 - Jeżeli pogoda dopisze na boisku szkolnym, jeśli nie: 2a (korytarz górny, wejście od ulicy Toeplitza), 2b (sala gimnastyczna, wejście od ulicy Filareckiej), 3a (korytarz dolny, wejście od ulicy Filareckiej).

Uczniowie odbierają świadectwo pojedynczo z zachowaniem wymaganej odległości.

Rodzice nie będą mogli wejść na teren szkoły.

Podczas zakończenia roku szkolnego, będzie wystawiony karton z rzeczami pozostawionymi przez dzieci.

Do zobaczenia‼️